Koka virpojumi

Kājas un kājiņas, kāpņu dekoratīvie elementi
Pirts paklājiņi, koka mājlietiņas

Saliekams koka paklājs NAESTRO

NAESTRO ir saliekams un izjaucams koka paklājs, kas izgatavots NO koka klucīšiem un ir pieejams divos variantos – gaišā krāsā NO dabīga melnalkšņa un tumši brūnā krāsā NO termiski apstrādāta oša. Ražošanas PROCESS ir rūpīgi apdomāts, lai paklājiņš NAESTRO saglabātu koksnes dabīgo raksturu.

Funkcionalitāte un individualitāte 

  • pateicoties patentētajai savienojumu sistēmai, koka paklājiņu var izveidot jebkurā formā, tādējādi tas ir pieskaņojams jebkurai telpai vai laukumam. Paklājiņa salikšanai nav nepieciešami papildus instrumenti vai īpašAS iemaņas. Pēc salikšanas paklājiņš NAESTRO uzreiz ir gatavs lietošanai.
  • koka paklājiņš ir sarullējams un viegli pārnēsājams, kas ievērojami atvieglo grīdas uzkopšanu.
  • koka paklājiņu var izmantot arī uz nedaudz nelīdzenām grīdām, jo tas ir lokans un pieskaņosies grīdas reljefam.
  • arī samontētā veidā jebkurš koka klucītis, izmantojot komplektā iekļauto atslēdziņu, ir izņemams vai nomaināms, kaut vai paklājiņa vidū.

Drošība

  • katrā koka klucītī ir iestrādāti 4 pretslīdes elementi, kuri paklājiņam piešķir augstu noturību pret slīdēšanu.
  • paklājiņa NAESTRO ražošanā netiek izmantotas nekādas kaitīgas vielas.

Virsmu apstrāde

Katrs atsevišķais koka klucītis ir dziļi piesūcināts ar parafīna eļļu SUPI Laudesuoja, kas paklājiņu pasargā NO ūdens un mitruma iedarbības.

Pielietojums

Paklājiņš NAESTRO, gaišais variants ar melnalksni. Pielietojums tikai saunās vai kā atsevišķi mazāki paliknīši, piemēram – zem puķu podiem vai karstiem traukiem.

Paklājiņš NAESTRO, tumšais variants ar termiski apstrādātu osi. Pielietojums vannas istabās, duškabīnēs u.c. vietās, kur ir tieša saskarsme ar ilgstošu mitrumu, kā arī balkonos vai terasēs. Var izmantot kā atsevišķus mazākus paliknīšus, piemēram – zem puķu podiem vai karstiem traukiem.

Iepakojums

Iepakojuma saturs: koka klucīši – 104 gab. (0,6 m2 laukumam), plastmasas savienojumi – 208 gab., ārmalu caurumu aizbāžņi – 50 gab., montāžas instrukcija, izjaukšanas atslēdziņa un papildus plastmasas savienojumi nākamā komplekta pievienošanai.

Pēc atsevišķa pieprasījuma abi varianti ir pieejami arī kā dabīgs koks, bez piesūcināšanas ar SUPI Laudesuoja.